Trotineta pentru copii cu roti luminoase, albastra
Cod: L-11914Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Un scuter pentru copii cu roți luminoase va face fiecare copil fericit. Trotineta îi ajută pe copii să practice echilibrul și să se mențină în formă. Construcția scuterului este montată pe 3 roți care ajută la conducerea în siguranță. Scuterul este echipat cu o frână de picior.
Parametri tehnici:
- Lungime trotineta: 62 cm
- Latime trotineta: 10 cm
- Inaltime ghidon reglabil: 70 - 74 cm
- Latime ghidon: 28 cm
- Diametrul roții: 9 cm
- Capacitate de încărcare: 35 kg
- Roti transparente cu iluminare LED din material PVC
- Cadru ghidon din aluminiu si otel
Parametri suplimentari
| Categorie: | Trotinete copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904665995419 |
| Capacitate maximă de încărcare: | 35 kg |
| Caracteristici: | Efecte lumină, Cu frână de picior |
| Culoare: | Albastru |
| Destinat: | Pentru Băieți |
| Diametru roată: | 9 cm |
| Înălțimea ghidonului: | 70 - 74 cm |
| Lățime: | 10 cm |
| Lățime ghidon: | 28 cm |
| Lungime: | 62 cm |
| Mărime ambalaj: | 58 x 18 x 10 cm |
| Material ramă: | Metal |
| Număr roți: | 2 |
| Stare produs: | Nou |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Tip roată: | Plastic |
| Tip vehicul: | Scuter |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
