Trotinetă pentru copii pliabilă cu roți luminoase mov - Folosit - J-SP0786 FI
Cod: SLEVA1392Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Trotinetă pliabilă, ușoară, cu roți luminoase, este ideală pentru toți copiii cărora le place mișcarea și activitățile în aer liber. Datorită structurii pliabile, trotineta este ușor de transportat și depozitat, fiind astfel un instrument ideal pentru plimbări în parc, pe piste de biciclete și în timpul excursiilor de vacanță.
Caracteristici:
- Platformă antiderapantă
- Înălțime reglabila a ghidonului
- Frână roată spate
- Cadru rezistent din aluminiu și oțel
- Roți luminoase
Dimensiuni:
- Lungime: 70 cm
- Lățimea și lungimea platformei de sprijin: 10 x 32 cm
- Lățimea ghidonului: 33 cm
- Înălțimea reglabilă a ghidonului: 62/77/88 cm
- Diametru roți: 12 cm
- Sarcină maximă: 50 kg
- Greutate: 2 kg
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Trotinete copii |
|---|---|
| Capacitate maximă de încărcare: | 50 kg |
| Caracteristici: | Cu frână de picior, Mărime reglabilă volan, Cu suport |
| Culoare: | Mov |
| Destinat: | pentru fete |
| Lungime: | 70 cm |
| Mărime ambalaj: | 66 x 25,5 x 10 cm |
| Material: | Plastic, Aluminiu, Oțel |
| Număr roți: | 2 |
| Stare produs: | Folosit |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Tip vehicul: | Scuter |
| Vârsta recomandată: | 6, 7, 8, 9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
