Tractor telecomandat Farmer 2.4 GHz cu remorcă și efecte - Ambalaj deteriorat - S-1908-6T
Cod: SLEVA1405Descriere detaliată a produsului
Tractorul fermier cu telecomandă este jucăria ideală pentru micii fermieri și toți pasionații de tractoare! Acest model de tractor este echipat nu doar cu un design realist, ci și cu efecte luminoase și sonore, care aduc și mai multă distracție în joc. Tractorul este ideal pentru copiii de la 3 ani și oferă o mulțime de funcții interactive care dezvoltă creativitatea și abilitățile motorii.
Pachetul include și o remorcă, pe care copiii pot încărca "lemn", ceea ce sporește și mai mult experiența de joc. Tractorul este alimentat de baterii, care sunt incluse în pachet. Controlul tractorului este foarte simplu datorită telecomenzii intuitive.
Această jucărie este grozavă pentru copiii care doresc să se joace de-a fermierii și să-și dezvolte imaginația în timp ce conduc tractorul și remorca.
Parametri tehnici:
- Funcții: Efecte luminoase și sonore, telecomandă
- Alimentare:
- Tractor: Acumulator Li-ion de 3.7V 500 mAh (2 buc.)
- Telecomanda: Baterii 2× AA (nu sunt incluse în pachet)
- Durata de funcționare: Până la 50 de minute la o singură încărcare
- Durata de încărcare: Aproximativ 2 ore
- Frecvență: 2,4 GHz (pentru o operare fără probleme)
- Material: Plastic și aliaj
- Scară: 1:24
- Dimensiuni tractor: 41,5 × 15,5 × 12 cm
- Dimensiuni remorcă: 22 × 10 × 4 cm
- Vârsta: 3+ ani
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tractor pentru control |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Baterie: | 2xAA (není součástí balení), 3,7V |
| Conținut pachet: | Telecomandă, Tractor |
| Culoare: | verde |
| Destinat: | Pentru Băieți |
| Frecvență: | 2,4 GHz |
| Greutate: | 1,12 kg |
| Model: | Tractor |
| Stare produs: | Nové, Poškozený obal |
| Typ RC modelu: | Traktor |
| Vârstă: | 3+ |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
