Tractor electric pentru copii cu remorcă verde - Desigilat - R-PA.TR1908T.ZIE
Cod: SLEVA1508Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tractor electric pentru copii cu remorcă, ușor de manevrat și stabil. Chiar și cei mai mici se vor descurca cu condusul. Tractorul este fabricat din cel mai de înaltă calitate material plastic, într-un stil modern și va satisface gusturile celor mai tineri entuziaști ai motoarelor. Copiii de la volanul lui se pot juca de-a fermierii și cine știe ce altceva vor inventa cu el.
Jucărie recomandată de producător de la 3 ani. Are certificat CE.
Specificații
Motor: 1 x 25 W
Baterie: 6V / 4,5Ah
Roți: din plastic
- față: 15 x 7 cm
- spate: 20 x 9 cm
- remorcă: 15 x 7 cm
Acționare: înainte / înapoi
Echipament:
Remorcă
- lungime: 33 cm
- lățime: 40 cm
- înălțime: 23 cm
Scaun: 15x15x7 cm
Dimensiuni
Dimensiune tractor cu remorcă
- lungime 112 cm
- lățime 40 cm
- înălțime 43 cm
Greutate vehicul: 5,6 kg
Dimensiune ambalaj: 71 cm x 41,5 cm x 37 cm
Greutate ambalaj: 7 kg
Încărcare maximă: 25 kg
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tractoare pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | PA.TR1908T.ZIE |
| Baterie: | 6V 4,5Ah |
| Culoare: | verde |
| Performanță motor: | 25W |
| Stare produs: | Rozbaleno, použito |
| Tensiune baterie: | 6V |
| Tip roată: | Plastic |
| Tip vehicul: | Tractor |
| Vârsta recomandată: | 3, 2, 1 |
| Viteză: | 3 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
