Telecomanda Mașină Off-Road R/C 1:18 40km/h
Cod: L-8427Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Expedițiile off-road și puterea adrenalinei, acesta este vehiculul cu telecomandă Off-Road 1:18 . Nu numai copiii, ci și adulții se vor bucura de acest vehicul. Vehiculul atinge o viteză de până la 40 km/h .
Specificații:
- Culoare neagra
- Material: metal, componente electronice, cauciuc, plastic
- Scara: 1:18
- Baterie: 7,4 V 850 mAh (inclusă)
- Frecvență: 2,4 GHz
- Distanța telecomenzii: 80 m
- Timp de călătorie: 20-25 minute
- Timp de încărcare: aproximativ 120 de minute
- Baterii necesare: 3 x AA 1,5V
- Viteza: 40 km/h
- Greutate produs 880 g
Pachetul contine:
- Masina cu telecomanda
- Telecomandă
- Baterie 7.4V 850 mAh
- Incarcator baterie
- Autocolante
dimensiuni:
- Mașină cu telecomandă 28 x 19 x 18 cm
- Telecomanda 15 x 9 x 19 cm
- Dimensiuni pachet 48 x 25 x 17 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masina cu telecomanda RC |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5903802458169 |
| Baterii necesare: | 3 x AA |
| Conținut pachet: | Baterie, Telecomandă, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru |
| Destinat: | Pentru Băieți |
| Frecvență: | 2,4 GHz |
| Greutate: | 0,88 kg |
| Înălțime: | 19 cm |
| Lățime: | 18 cm |
| Lungime: | 28 cm |
| Material: | Plastic, Metal |
| Model: | SUV |
| Raza maximă a telecomenzii: | 80 m |
| Scară: | 1:18 |
| Stare produs: | Nou |
| Timp de reîncărcare: | 120 minute |
| Vârsta recomandată: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Viteza maximă: | 40 km/h |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
