Piscina gonflabila mare Bestway 201x150x51cm
Cod: J-54005Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Piscina gonflabilă de familie concepută pentru relaxare în zilele toride de vară pentru întreaga familie. Piscina mare, gonflabila, cu dimensiunile de 201 x 150 x 51 cm. Piscina conține 450 de litri de apă.
Piscina are 2 camere de aer separate in forma de inele, protejate suplimentar impotriva scurgerilor de aer. Piscina Bestway în alb turcoaz este ideală pentru întreaga familie. Cu pereți gonflabili moi, oferă multă relaxare în zilele calde și însorite. Divertismentul în aer liber este foarte distractiv pentru întreaga familie.
Specificații
- dimensiuni 201 x 150 x 51 cm
- volum apa 450 l
- material PVC solid
- greutate aproximativ 3,3 kg
- varsta recomandata de la 6 ani
Pachetul contine
- piscină
- plasture plasture
Parametri suplimentari
| Categorie: | Piscine |
|---|---|
| EAN: | 6942138967982 |
| Culoare: | Alb, Albastru |
| Înălțime: | 51 cm |
| Lățime: | 150 cm |
| Lungime: | 201 cm |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6 |
| Volum: | 450 l |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Bestway este un brand recunoscut la nivel internațional, care se numără printre cei mai mari producători de piscine supraterane, căzi cu hidromasaj, produse gonflabile și echipamente nautice din lume. Compania activează pe piață încă din 1994 și, datorită experienței sale îndelungate, și-a construit o reputație de producător de încredere de produse de calitate și accesibile pentru petrecerea timpului liber, relaxare și sport.
În oferta Bestway veți găsi o gamă largă de produse, de la piscine supraterane și căzi cu hidromasaj, până la saltele gonflabile, paddleboard-uri și jucării de apă, și până la sisteme de filtrare și accesorii pentru piscine practice. Produsele sunt proiectate cu accent pe siguranță, rezistență, instalare ușoară și durată lungă de viață, ceea ce le face o alegere ideală pentru familiile care doresc să creeze un spațiu confortabil pentru distracție și relaxare estivală.
Brandul Bestway este prezent în peste 120 de țări din lume și este unul dintre cele mai căutate branduri în domeniul piscine, căzi cu hidromasaj și echipamente de grădină. Datorită raportului excelent calitate-preț, oferă o soluție fiabilă pentru oricine dorește să se bucure de vară la maximum.
| Companie producătoare : | Bestway Eastern Europe Sp. z o.o |
|---|---|
| Adresă : | Ul.Ekologiczna 24, 05-080 Klaudyn, Poland |
| Adresă de e-mail : | info@bestwaycorp.pl |
