Parcare etajată cu mașinuțe și lift, 5 etaje - Utilizat - MT1105
Cod: SLEVA1495Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Descoperă o lume plină de aventură și distracție cu parcarea supraetajată, care va încânta fiecare mic șofer. Parcarea colorată pentru mașinuțe oferă mai multe etaje pentru parcare, un lift funcțional pentru mașini, o zonă de service și un spațiu pentru realimentare. Include, de asemenea, o saltea de joacă cu drum, care va permite copiilor să creeze situații de trafic realiste și să-și dezvolte imaginația.
Parcarea este proiectată pentru a fi clară și ușor de manevrat – liftul mută simplu mașinuța între etaje, în timp ce rampele elicoidale asigură o ieșire rapidă spre parter. Datorită numeroaselor locuri de parcare, întreaga colecție de mașinuțe încape în ea.
Specificații:
- Număr de etaje: 5
- Funcții: lift, rampe elicoidale, stație de service, stație de alimentare
- Inclus în pachet: mașinuțe, covoraș de joacă cu șosea
- Vârsta: 3+
Conținut pachet:
- Parcarea pe etaje
- Set de mașinuțe
- Covoraș de joacă cu imprimeu de șosele
- Accesorii pentru parcarea pe etaje
Dimensiuni:
- Parcare: 42 x 24 x 38 cm
- Ambalaj: 48 x 11,5 x 26,5 cm
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Garaje Si Parcari |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Baterii necesare: | 4x 1,5V AA |
| Conținut pachet: | Mașinuțe |
| Culoare: | Alb, Albastru, Roz |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Înălțime: | 38 cm |
| Lățime: | 24 cm |
| Lungime: | 42 cm |
| Număr de etaje: | 5 |
| Stare produs: | Folosit |
| Vârstă: | 3+ |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
