Păpușă cu un copil în burtă roz
Cod: J-ZA2810Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Setul senzațional sub forma unei mame însărcinate cu un bebeluș în burtă este soluția perfectă pentru fiecare fetiță căreia îi place să se joace în familie. Un kit cu accesorii de îngrijire îi va permite copilului dumneavoastră să vină cu propria sa versiune a vieții de zi cu zi a membrilor gospodăriei sale.
Mama însărcinată (bebeluşul poate fi scos şi pus la loc în burta păpuşii) îmbrăcată în haine tipice lejere, care nu îngrădesc mişcarea.
Setul include:
- o papusa
- nou nascut
- biberon
- zornăituri
- bol cu furculita si lingura
- suzeta
dimensiuni:
- papusa 30 cm
- copil 3,5 cm
Certificat CE
varsta recomandata 3+
Dimensiune pachet: 33 cm x 15 cm x 6 cm
greutate: 0,23 kg
Parametri suplimentari
| Categorie: | Păpusi, cărucioare si case |
|---|---|
| EAN: | 3696029161074 |
| Accesorii: | Biberon, Suzetă, Zornăitoare, Bebeluș |
| Culoare: | Roz |
| Culoare ochi: | Albastru |
| Culoare păr: | Blond |
| Destinat: | pentru fete |
| Greutate: | 0,23 kg |
| Înălțime: | 30 cm |
| Mărime ambalaj: | 33 x 15 x 6 cm |
| Material: | Plastic |
| Stare produs: | Nou |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
