Motocicletă electrică pentru copii Honda NC750X albă - Ambalaj deteriorat - R-PA.TR2306.BIA
Cod: SLEVA1548Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Motocicletă electrică pentru copii are roți din plastic cu bandă de cauciuc și un motor de 70W. Echipamentul include lumini LED frontale și un panou muzical cu Bluetooth, AUX, MP3, USB și melodii preînregistrate.
Parametri tehnici:
- Putere: 2x35W
- Baterie: 12V 4,5Ah
- Diametru și lățime roți: 31 x 10 cm
- Șezut: 34 x 19 cm
- Dimensiuni vehicul: 103 x 41 x 74 cm
- Greutate: 11 kg
- Greutate maximă suportată: 35 kg
Echipament:
- Scaun din plastic
- Roți din plastic cu margine de cauciuc
- Claxon, sunet de pornire
- Panou muzical: Bluetooth, USB, MP3, AUX, melodii preînregistrate
- Lumini față cu LED
- Indicator de încărcare a bateriei
- Roți laterale
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motociclete Electrice Pentru Copii |
|---|---|
| Baterie: | 12V 4,5Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 35 kg |
| Clacson: | Da |
| Culoare: | Alb, Negru |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Lămpi LED funcționale: | Front |
| Marcă: | Honda |
| Mărime ambalaj: | 90 x 32,5 x 53 cm |
| Panou comandă muzică: | MP3, intrare USB, Bluetooth, Sunete motor, AUX |
| Performanță motor: | 70W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Stare produs: | Ambalaj deteriorat |
| Tip roată: | Plastic cu jantă de cauciuc |
| Tip vehicul: | Motocicletă |
| Vârsta recomandată: | 4, 5, 6 |
| Viteză: | 3, 4, 5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
