Mașină electrică pentru copii Mercedes Benz GL-Class negru
Cod: R-PA.GL63-S.CZProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Vă prezentăm noul model Clasa GL de la Mercedes-Benz cu patru motoare electrice puternice . Daca esti in cautarea unui model pentru copii de la 1,5 la 3 ani, acest vehicul este potrivit pentru tine.
Mașina de jucărie este echipată bogat, incluzând lumini LED frontale , un panou muzical cu intrări MP3 , USB, Bluetooth și un volan cu claxon. Copilul stă într-un scaun confortabil din piele ecologică moale, iar roțile din spumă EVA asigură o călătorie lină.
Mașina de jucărie poate fi condusă de copil complet independent, dar părinții pot corecta sau prelua complet conducerea cu ajutorul telecomenzii . Controlerul este echipat cu butoane pentru a conduce înainte, înapoi, stânga și dreapta. De asemenea, este echipat cu un buton de siguranță pentru oprire , care oprește imediat vehiculul și îi oprește toate funcțiile.
Parametri tehnici:
- Motor frontal 2x15W
- Motor spate 2x25W
- Baterie 12V 7Ah
- Roti 22 x 7 cm
- Telecomanda de 2,4 GHz
- 3 viteze pe telecomandă
- Buton de oprire de siguranță de pe telecomandă
- Pornire lent
- Conducere înainte și înapoi
- 2x amortizoare fata
- Scaun 34 x 19 x 28 cm
- Dimensiuni vehicul 102 x 72 x 56 cm (L, L, H)
- Greutatea vehiculului 13,8 kg
- Dimensiuni pachet 107 x 54 x 37,5 cm
- Greutatea vehiculului 16 kg
- Capacitate maximă de încărcare 30 kg
Echipamentul vehiculului:
- Lumini LED frontale
- Panou muzical: MP3, USB, Bluetooth
- Sunete pe volan
- Indicator de încărcare a vehiculului
- Motorul se aude la pornire
- Scaun din piele ecologica
- Centuri de siguranță
- Deschizând ușa
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5903864952131 |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 12V 7Ah |
| Bluetooth: | Da |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Centuri de siguranță: | 3 puncte |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Da |
| Destinat: | pentru cei mai mici |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | 4 x 4 |
| Greutate: | 14 kg |
| Înălțime: | 56 cm |
| Înălțime maximă copii: | 110 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front |
| Lățime: | 72 cm |
| Lățime scaun: | 72 cm |
| Lungime: | 102 cm |
| Marcă: | Mercedes |
| Mărime ambalaj: | 107 x 54 x 37,5 cm |
| Mărime roată: | 22 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Motor: | 2x25W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 3 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 50W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 90 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Auto |
| Tracțiune: | 2x2 |
| Vârsta recomandată: | 3, 2, 1 |
| Viteză: | 3, 4, 5 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
