Mașinuță electrică OFF ROAD EXTREME 4x4 neagră 24V | 200W | 50 kg | EVA | LED | 2,4Ghz | Piele ECO - Desigilat - S-XMX637-24V-BLACK
Cod: SLEVA1472Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Mașinuța electrică OFF ROAD cu patru motoare, cu o putere totală de 200W, nu trebuie să lipsească din niciun garaj pentru copii. Mașinuța este alimentată de o baterie cu o capacitate de 24V 5Ah. Greutatea maximă suportată de vehicul este de 50 kg. În timpul mersului, copilul va fi cu siguranță captivat de panoul muzical cu MP3, Bluetooth, USB, AUX, Radio și intrare pentru card SD.
Mașinuța poate fi controlată cu ajutorul unei telecomenzi, care funcționează la o frecvență de 2,4 GHz. Pe telecomandă sunt trei viteze și un buton de siguranță STOP, care oprește imediat mașinuța. Scaunul este acoperit cu piele ecologică și are centuri de siguranță.
Parametri tehnici:
- Baterie: 24V 5Ah
- Motor: 4x50W
- Putere: 200W
- Capacitate de încărcare: 50 kg
- Greutate: 14 kg
- Frecvența telecomenzii: 2,4 GHz
Dimensiunile vehiculului:
- Vehicul: 105 x 63 x 70 cm (L x l x H)
- Scaun: 37 x 18 x 23 cm
- Roți: 28 x 9 cm
- Pachet: 106 x 62,5 x 32 cm
Echipamentul vehiculului:
- Centuri de siguranță
- Iluminare LED față și spate
- Iluminare bară superioară
- Panou muzical cu USB, Radio, MP3, AUX, Bluetooth, SD
- Claxon și melodii preînregistrate
- Sunet de pornire
- Telecomandă - buton de siguranță STOP
- Roți EVA din spumă
- Scaun tapițat cu piele ecologică
Bateria, telecomanda și încărcătorul sunt incluse în pachet.
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Baterie: | 24V 5Ah |
| Bluetooth: | Da |
| Capacitate maximă de încărcare: | 50 kg |
| Card SD: | Da |
| Centuri de siguranță: | Da |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Da |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | Telecomandă, MP3 |
| Greutate: | 14 kg |
| Înălțime: | 70 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate, Panoul superior |
| Lățime: | 63 cm |
| Lungime: | 105 cm |
| Mărime ambalaj: | 106 x 62,5 x 32 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Motor: | 4x50W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 2 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 200W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Da |
| Stare produs: | Nové, Rozbaleno |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 24V |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Auto |
| Tracțiune: | 4x4 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6, 7 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
