Mașinuță electrică Buggy Turbo 24V 4x200W roz - Utilizat - S-XB2118-24V-PINK
Cod: SLEVA1543Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Mașinuța electrică Buggy Turbo cu patru motoare puternice, cu o putere totală de 800 W, nu ar trebui să lipsească din nicio colecție pentru copii. Mașinuța este alimentată de o baterie cu o capacitate de 24V 7Ah. Încărcarea maximă a vehiculului este de 60 kg. La pornire veți auzi sunete de motor, iar în timpul mersului copilul va fi cu siguranță captivat de panoul muzical cu radio, MP3, melodii preinstalate, și în plus, panoul muzical se poate conecta prin bluetooth.
Mașinuța poate fi controlată cu ajutorul unei telecomenzi, care funcționează la o frecvență de 2,4 GHz. Pe telecomandă sunt trei viteze și un buton de siguranță STOP, care oprește imediat mașinuța. Scaunul este fabricat din plastic de înaltă calitate și este echipat cu centuri de siguranță în 2 puncte.
- Bateria și încărcătorul sunt incluse în pachet.
- Telecomanda este alimentată de două baterii AAA de 1,5V, care nu sunt incluse în pachet.
Parametri:
- Baterie: 24V 7Ah
- Motor: 4x200W
- Putere: 800W
- Viteză: 3 - 8 km/h
- Panou muzical: MP3, Bluetooth, Radio, card SD, Muzică integrată, USB
- Efecte luminoase: iluminare față și spate
- Indicator de încărcare a bateriei
- Material scaun: piele ecologică
Dimensiuni:
- Lungime: 134 cm
- Înălțime: 77 cm
- Lățime: 90 cm
- Lățimea scaunului: 51 cm
- Adâncimea scaunului: 22,5 cm
- Înălțimea spătarului scaunului: 26 cm
- Înălțimea față de sol: 17 cm
- Distanța de la capătul scaunului la pedală: 30 cm
- Ambalaj: 129,5 x 74 x 52 cm
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 24V 7Ah |
| Bluetooth: | Da |
| Capacitate maximă de încărcare: | 60 kg |
| Card SD: | Da |
| Centuri de siguranță: | 2 puncte |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Roz |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Da |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari, pentru doi copii |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | Telecomandă, 4 x 4, MP3 |
| Greutate: | 33,5 kg |
| Înălțime: | 77 cm |
| Înălțime maximă copii: | 120 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 90 cm |
| Lățime scaun: | 51 cm |
| Lungime: | 134 cm |
| Mărime ambalaj: | 129,5 x 74 x 52 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Motor: | 4x200W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 2 |
| Număr viteze: | 3 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 800W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Da |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 90 minute |
| Schimbare viteză: | Da |
| Stare produs: | Folosit |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon, Teren |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 24V |
| Timp de reîncărcare: | 10-12 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Buggy |
| Tracțiune: | 4x4 |
| Vârsta recomandată: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Viteză: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
