Mașinuță electrică Audi SQ8 neagră - Incomplet - R-PA.BRD-2168.CZ
Cod: SLEVA1511Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Mașinuța electrică pentru copii Audi SQ8 cu două motoare cu o putere totală de 70W nu trebuie să lipsească din nicio garaj pentru copii. Mașinuța este alimentată de o baterie cu o capacitate de 12V 9Ah. Greutatea maximă a vehiculului este de 30 kg. În timpul mersului, copilul va fi cu siguranță captivat de panoul muzical cu MP3, Bluetooth și USB.
Mașinuța poate fi controlată cu ajutorul unei telecomenzi, care funcționează la o frecvență de 2,4 GHz. Pe telecomandă sunt trei viteze și un buton de siguranță STOP, care oprește imediat mașinuța. Scaunul este acoperit cu piele ecologică și are centuri de siguranță.
Parametri tehnici:
- Baterie: 12V 9Ah
- Motor: 2x35W
- Putere: 70W
- Capacitate de încărcare: 30 kg
- Greutate: 12 kg
- Frecvența telecomenzii: 2,4 GHz
Dimensiuni:
- Mașinuță: 98 x 54 x 44 cm (L x l x H)
- Scaun: 30 x 18 x 24 cm
- Roți: 20 x 8 cm
- Ambalaj: 102 x 53 x 30,5 cm (14 kg)
Echipamentul vehiculului:
- Centuri de siguranță
- Deschiderea ușilor
- Iluminare LED față și spate
- Panou muzical cu USB, MP3 și Bluetooth
- Claxon și melodii preînregistrate
- Telecomandă - buton de siguranță STOP
- Roți EVA din spumă
- Scaun tapițat cu piele ecologică
- Indicator de încărcare a bateriei
Bateria și încărcătorul sunt incluse în pachet.
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| EAN: | 5903864946581 |
| Baterie: | 12V 9Ah |
| Bluetooth: | Da |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | Da |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Da |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | Telecomandă, MP3 |
| Greutate: | 12 kg |
| Înălțime: | 44 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 54 cm |
| Lungime: | 98 cm |
| Mărime ambalaj: | 102 x 53 x 30,5 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Motor: | 2x35W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 70W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Stare produs: | Nové, Nekompletní |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Auto |
| Tracțiune: | 2x2 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 2, 1 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
