Mașină de teren cu telecomandă Crawler Monster 1:18 argintie - Utilizat - R-ZRC.699-100.SR
Cod: SLEVA1493Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Mașinuță off-road este fabricată la scara 1:18. Mașinuța are tracțiune integrală. Telecomanda funcționează la o frecvență de 2,4 GHz. Construcția mașinuței este rezistentă la șocuri și căderi și asigură o performanță mai bună a vehiculului în timpul mersului.
- Jucăria este destinată copiilor de la 6 ani.
- Mașinuța este alimentată de 4,8V 700mAh, care este inclusă în pachet.
- Telecomanda este alimentată de trei baterii AA, care nu sunt incluse în pachet.
Parametri tehnici:
- Scară: 1:18
- Distanța telecomenzii: 40 metri
- Frecvența telecomenzii: 2,4 GHz
- Timp de funcționare: 20 minute
- Timp de încărcare: 90 minute
Conținutul pachetului:
- Mașinuță
- Telecomandă
- Baterie 4,8V 700mAh
- Cablu USB pentru încărcare
Dimensiuni:
- Mașinuță: 26,5 x 16 x 14 cm
- Ambalaj: 32,5 x 18 x 22,5 cm
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masina cu telecomanda RC |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Baterii necesare: | 3 x AA |
| Caracteristici: | 4x4 |
| Conținut pachet: | Baterie, Telecomandă, Adaptor încărcător, Aurtomat |
| Culoare: | Argintiu |
| Destinat: | Pentru Băieți |
| Frecvență: | 2,4 GHz |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Înălțime: | 16 cm |
| Lățime: | 14 cm |
| Lungime: | 26,5 cm |
| Material: | Plastic, Metal |
| Model: | SUV |
| Raza maximă a telecomenzii: | 40m |
| Scară: | 1:18 |
| Stare produs: | Folosit |
| Timp de reîncărcare: | 90 minute |
| Vârsta recomandată: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
