Kart cu pedale pentru copii Gokart
Cod: L-2102Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Un go-kart grozav pentru copii va asigura o plimbare sigură și confortabilă. Un go-kart pe care copilul își va putea exersa echilibrul și coordonarea motorie generală în timpul plimbării. Cadrul și platforma special concepute fac acest vehicul potrivit pentru copiii de la 3 ani. Datorită designului unic și materialelor de cea mai înaltă calitate adaptate vârstei călăreților, poți fi sigur de siguranța copiilor tăi. Go-kartul este condus folosind pedale anti-alunecare precum o bicicletă (transmisie - lanț). Kartul are frana de mana pe 2 roti.
Kartul are:
- forma moderna, scaun confortabil cu spatar
- frana de mana pe ambele roti din spate
- roti moi din EVA
- posibilitatea de a conduce dus-întors
- piese metalice – sistem de directie, puntea spate
Dimensiuni kart:
lungime 130 cm
latime 60 cm
inaltime 60 cm
Diametrul discului 25 cm
latime scaun 16 cm
Max. încărcarea căruciorului este de 50 kg.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Karturi cu pedale |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Capacitate maximă de încărcare: | 50 kg |
| Caracteristici: | Cu frână |
| Culoare: | Roșu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Diametru roată: | 25 cm |
| Înălțime: | 60 cm |
| Lățime: | 60 cm |
| Lățime scaun: | 16 cm |
| Lungime: | 130 cm |
| Material scaune: | Plastic |
| Număr scaune: | 1 |
| Stare produs: | Nou |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Tip vehicul: | Gokart |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
