Cvadbicicletă electrică off-road pentru copii alb
Cod: J-PA0293 BIProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Vehiculul electric cu patru roți pentru copii este echipat cu două motoare puternice 6V 16000 RPM și roți largi din spumă EVA . Echipamentul include un panou muzical cu melodii vesele. Vehiculul cu patru roți are efecte luminoase, permite conducerea în toate direcțiile și capacitatea sa de încărcare este de până la 25 kg .
Parametri tehnici:
- Performanță: 2x 6V 16000RPM
- Baterie: 6V 4.5Ah
- Lungime vehicul: 70 cm
- Lățimea vehiculului: 45 cm
- Inaltimea vehiculului: 46 cm
- Greutate: 5,8 kg
- Viteza: 1 - 3 km/h
- Roți: 18 x 8 cm
- Scaun: 34 x 12 cm
- Capacitate maximă de încărcare: 25 kg
- Timp de încărcare: 8 ore
- Timp de conducere: până la 120 min
Echipament pentru quad biciclete:
- Roți moale din spumă EVA
- Panou muzical
- Iluminat
- Scaun acoperit cu piele ecologica
- Viteze: 1x înainte, 1x înapoi
- Se oprește automat când este apăsată pedala de accelerație
Parametri suplimentari
| Categorie: | ATV electric pentru copii |
|---|---|
| EAN: | 5905258528014 |
| Baterie: | 6V 4,5Ah |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Alb, Negru |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, Pentru copii mai mici |
| Mărime ambalaj: | 69 x 40 x 32 cm |
| Motor: | 2x 6V 16000 RPM |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 120 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Tensiune baterie: | 6V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Quad |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 2, 1 |
| Viteză: | 3, 2, 1 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
