Caleidoscop rotativ mare pentru copii
Cod: J-ZA4002 BRProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Caleidoscop – o jucărie datorită căreia observați figuri colorate, simetrice, create de reflexia multiplă a ochelarilor colorați în aranjamentul corespunzător al oglinzilor. Aceste modele se schimbă pe măsură ce caleidoscopul se rotește, determinând mișcarea diapozitivelor.
Caleidoscopul este o jucărie clasică care stimulează imaginația copilului și, prin urmare, are toate premisele pentru a deveni jucăria preferată a copilului. În interior există elemente colorate care creează modele diferite. Doar rotiți lentila și de fiecare dată când imaginea se schimbă dincolo de recunoaștere.
Jucăria este făcută din hârtie și are o grafică magică a animalelor.
Dimensiune: 18 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Jucarii interactive pentru cei mici |
|---|---|
| EAN: | 5905258509181 |
| Culoare: | Maro |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Înălțime: | 11 cm |
| Lățime: | 5 cm |
| Lungime: | 25 cm |
| Mărime ambalaj: | 25 cm x 11 cm x 5 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
