ATV electric pentru copii Storm negru - Desigilat - S-JJ320-BLACK
Cod: SLEVA1509Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Trotineta electrică pentru copii Storm este potrivită ca dimensiune pentru copii de la 1,5 la 3 ani, sarcina maximă fiind de 20 kg. Are un scaun confortabil, roți late și efecte sonore și luminoase. Panoul muzical este echipat cu intrare AUX, USB și melodii preînregistrate. Copilul se va ilumina pe drum cu farurile LED din față.
Parametri tehnici:
- Putere 1x35W
- Baterie 6V 4Ah
- Roți 19 x 8 cm
- Mers înainte
- Scaun 30 x 14 cm
- Lungime vehicul 68 cm
- Lățime vehicul 43 cm
- Înălțime vehicul 41 cm
- Greutate vehicul 5 kg
- Sarcină maximă 20 kg
Echipament:
- Roți din plastic
- Lumini față cu LED
- Panou muzical: intrare AUX, USB
- Melodii preînregistrate
Fotografiile și videoclipurile prezentate împreună cu produsul pot fi diferite. Toate specificațiile sunt indicate în parametrii produsului.
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | ATV electric pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8595724000051 |
| Axă suspendată: | Nu |
| Baterie: | 6V 4Ah |
| Bluetooth: | Nu |
| Capacitate maximă de încărcare: | 20 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | Ne |
| Clacson: | NU |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | pentru fete, pentru cei mai mici |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | MP3 |
| Greutate: | 5 kg |
| Înălțime: | 41 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Nu |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front |
| Lățime: | 43 cm |
| Lățime ghidon: | 14 cm |
| Lățime scaun: | 14 cm |
| Lungime: | 68 cm |
| Mărime ambalaj: | 69 x 44 x 31 cm |
| Material scaune: | Plastic |
| Motor: | 1x35W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 1 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 25W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 60 minute |
| Schimbare viteză: | Nu |
| Stare produs: | Nové, Rozbaleno |
| Sunet pornire: | Nu |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Telecomandă: | Nu |
| Tensiune baterie: | 6V |
| Timp de reîncărcare: | 8-10 ore |
| Tip roată: | Plastic cu jantă de cauciuc |
| Tip vehicul: | Quad |
| Tracțiune: | 2x1 |
| Vârsta recomandată: | 3, 2, 1 |
| Viteză: | 2, 1 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
