ATV electric pentru copii cu telecomandă și roți gonflabile verde - Utilizat - ATV electric pentru copii cu telecomandă și roți gonflabile verde
Cod: SLEVA1515Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Călătoriile comune cu un ATV electric pentru copii vor oferi multă distracție nu doar șoferului mic, ci și părinților. ATV-ul electric este fabricat cu grijă, cu cea mai mare precizie în detalii.
O călătorie grozavă va fi acompaniată de efecte sonore pe panoul muzical, puteți alege dintre diverse opțiuni de intrare - USB, Micro SD, MP3. Confortul în timpul mersului este garantat de roțile gonflabile, care se adaptează nu doar suprafețelor pavate. Copilul se va așeza pe un scaun confortabil, conturat, realizat din piele ecologică moale.
Nu trebuie să vă faceți griji pentru siguranța copilului. ATV-ul are o singură pedală de accelerație, iar după eliberarea pedalei, ATV-ul se oprește încet, fără „smucituri”, de asemenea, pornește foarte lin.
Parametri tehnici ai ATV-ului electric:
- putere 2x45W
- baterie 12V 7Ah
- 3 viteze
- dimensiuni 100 x 65 x 74 cm
- viteză 3-5 km/h
- greutatea ATV-ului 20 kg
- sarcină maximă 30 kg
- timp de încărcare 8 ore
- durata de funcționare până la 1 oră
- oprire automată, după eliberarea piciorului de pe pedala de accelerație
- culoare: verde
- certificare CE, 3+
Dotări ale ATV-ului electric pentru copii:
- scaun din piele ecologică moale
- roți gonflabile din cauciuc
- telecomandă 2.4G, 3 viteze
- lumini LED față și spate
- panou muzical - USB, Micro SD, intrare MP3
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | ATV electric pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 12V 7Ah |
| Bluetooth: | Nu |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Card SD: | Da |
| Centuri de siguranță: | Ne |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | verde |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru copii mai mari |
| Diametru roată: | 31 cm |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | Telecomandă, MP3 |
| Greutate: | 20 kg |
| Înălțime: | 74 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Nu |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 65 cm |
| Lungime: | 100 cm |
| Material ramă: | Plastic |
| Material scaune: | Piele eco |
| Motor: | 2x45W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 3 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 90W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 60 minute |
| Stare produs: | Rozbaleno, použito |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Teren |
| Telecomandă: | 2,4Ghz |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Umflabil |
| Tip vehicul: | Quad |
| Tracțiune: | 2x2 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Viteză: | 3, 4, 5 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
