ATV electric pentru copii Can-Am Renegade | R/C | 180W | 4x4 | 12V14Ah | EVA bej - Desigilat - S-DK002-RC-KHAKI
Cod: SLEVA1551Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
ATV-ul electric pentru copii este echipat cu patru motoare cu o putere totală de 180W și roți late din spumă EVA. ATV-ul poate face față cu ușurință diferitelor tipuri de teren, suprafețe neconsolidate și dealuri.
Echipamentul include un panou muzical cu intrări USB, MP3, Radio și Bluetooth. ATV-ul Can-Am are lumini față și spate, permite deplasarea în toate direcțiile și are o capacitate de încărcare de până la 30 kg.
Parametri tehnici:
- Putere: 4x45W
- Baterie: 12V 14Ah
- Lungimea vehiculului: 108 cm
- Lățimea vehiculului: 64 cm
- Înălțimea vehiculului: 70 cm
- Greutate: 17 kg
- Viteză: 3 - 8 km/h
- Roți: 32 x 11 cm
- Scaun: 39 x 14 cm
- Greutate maximă suportată: 30 kg
- Timp de încărcare: 8 ore
- Durata de funcționare: până la 120 min
Echipamentul quad-ului:
- Roți moi din spumă EVA
- Panou muzical: MP3, USB, Radio, Bluetooth
- Iluminare față și spate
- Scaun ECO din piele
- Viteze: 1x înainte, 1x înapoi
Fără telecomandă.
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | ATV electric pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Axă suspendată: | Nu |
| Baterie: | 12V 14Ah |
| Bluetooth: | Da |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | Ne |
| Clacson: | NU |
| Conținut pachet: | Baterie, Telecomandă, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru, Bej |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | 4 x 4, MP3 |
| Greutate: | 17 kg |
| Înălțime: | 70 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 64 cm |
| Lățime scaun: | 14 cm |
| Lungime: | 108 cm |
| Marcă: | Can-Am |
| Mărime ambalaj: | 104 x 57 x 46 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Motor: | 4x45W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 1 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 180W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Da |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 120 minute |
| Schimbare viteză: | Nu |
| Stare produs: | Nové, Rozbaleno |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Teren |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Quad |
| Tracțiune: | 4x4 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6 |
| Viteză: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
