ATV electric pentru copii Can-Am Outlander ATV negru - Utilizat - R-PA.DK-CA005.2.4GHZ.CZ
Cod: SLEVA1545Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
ATV-ul electric pentru copii este echipat cu patru motoare cu o putere totală de 180W și roți late din spumă EVA. ATV-ul poate face față cu ușurință diferitelor tipuri de teren, suprafețe neconsolidate și dealuri.
Echipamentul include un panou muzical cu intrări USB, MP3, Radio, AUX, Bluetooth și melodii preînregistrate. ATV-ul are lumini față și spate, permite conducerea în toate direcțiile și are o capacitate de încărcare de până la 50 kg.
ATV-uri este echipat cu o telecomandă cu frecvență de 2,4 GHz. Telecomanda permite controlul vehiculului în toate direcțiile, reglarea vitezei și este echipată cu un buton de siguranță STOP, care dezactivează imediat toate funcțiile. Siguranța este asigurată și de centuri de siguranță.
Parametri tehnici:
- Putere: 4x45W
- Baterie: 12V 14Ah
- Tracțiune variabilă pe 2 sau 4 roți
- Greutate: 24 kg
- Sarcină maximă: 50 kg
Dimensiuni:
- Lungimea vehiculului: 108 cm
- Lățimea vehiculului: 68 cm
- Înălțimea vehiculului: 68 cm
- Roți: 32 x 13 cm
- Scaun: 47 x 23 x 19 cm
- Ambalaj: 112 x 60 x 46 cm
Echipamentul quad-ului:
- Roți moi din spumă EVA
- Telecomandă de 2,4 GHz
- Panou muzical: MP3, USB, Radio, Bluetooth, AUX
- Claxon, sunet de pornire
- Melodii preînregistrate
- Indicator de încărcare
- Iluminare față și spate
- Scaun tapițat cu piele ecologică
- Centuri de siguranță
- 2 viteze (înainte, înapoi)
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | ATV electric pentru copii |
|---|---|
| Baterie: | 12V 14Ah |
| Bluetooth: | Da |
| Capacitate maximă de încărcare: | 50 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | Da |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | 4 x 4, MP3 |
| Frecvență: | 2,4 GHz |
| Greutate: | 24 kg |
| Înălțime: | 68 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 68 cm |
| Lungime: | 108 cm |
| Marcă: | Can-Am |
| Mărime ambalaj: | 112 x 60 x 46 cm |
| Mărime roată: | 32 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Motor: | 4x45W |
| MP3: | Da |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 2 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 180W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Da |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 60 minute |
| Stare produs: | Folosit |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon, Teren |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Quad |
| Tracțiune: | 4x4 |
| Vârsta recomandată: | 4, 5, 6, 7, 8 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
